Haftaiçi: 08:00-18:00
75.yıl Mah. 5343 Sk. No:49 Manisa/Türkiye 0532 476 25 14

Otomatik Panjur Sistemleri

Hedef Aluminyum

Konutunuza doğru ve kaliteli panjur isterseniz Alusel panjur sistemleri bunun için en doğru seçimdir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için size çok çeşitli, kaliteli malzemelerden üretilmiş panjur sistemleri sunuyoruz.

 

Neredeyse sessiz çalışan, mümkün olduğunca kullanışlı ve aynı zamanda teknolojik olarak güncel olan sistemlerimiz, görsel olarak da etkileyici olan fonksiyonel gölgeleme, karartma ve güvenlik sistemlerini sunuyoruz.

 

ALUSEL modern aluminyum panjurlar, yalıtımı sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korumaktadırlar. Binaya bağlı olarak, ısısal izolasyonda %25’ e kadar, faturalarınızda da %10’a kadar enerji tasarrufunda yardımcı olabilmektedir. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur. Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar.

 

Gürültü kirliliği yaşam kalitesini bozmakla beraber sağlığınızı da etkilemektedir. Modern panjurlar size daha rahat uyku sağlamak, kendinizi sağlıklı hissetmek ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlamak için gürültü kirliliğinden koruyacaktır. Aluminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar örter.

 

Panjurlar sizi gözetlemek isteyenlere karşı korur. Birbirlerine çok yakın inşa edilen günümüz konutlarında, panjurlarınız sizi istenmeyen bakışlara karşı korur.