Haftaiçi: 08:00-18:00
75.yıl Mah. 5343 Sk. No:49 Manisa/Türkiye 0532 476 25 14
Hedef Alüminyum Olarak Çalışma Alanlarımız

Hizmetlerimiz

Hedef aluminyum

PVC-Alüminyum Doğrama

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile üretilen PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar. Siz de pencerenizi korkmadan hayata açın.

Hedef aluminyum

Katlanır Cam Sistemleri

Cambalkon; katlanır cam balkonlar, balkonların eski kullanım amaçlarından çıkıp, 4 mevsim zaman geçirilen, ferah ve estetik bir oda olma özelliği katmayı amaçlar.

Hedef aluminyum

Otomatik Panjur Sistemleri

Alüminyum panjurlar; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması ve ısı izolasyonu sağlaması yönünden de yapısal bir çözümdür.

Hedef aluminyum

Giyotin Cam Sistemleri

Tambalkon giyotin cam balkon sistemi balkonlarınıza uzaktan kumandalı otomatik bir camlama çözümü sunar. %100 Silinebilmesi, güvenliği, kullanım kolaylığı ve yalıtımıyla öne çıkmaktadır.

Hedef aluminyum

Silikon ve Kompozit Cephe Kaplama

Silikon cephe giydirme sistemi dışarıdan bakıldığında alüminyum profillerin görünmediği cam cephe giydirme kaplama sistemidir. Fuga boşluklarına silikon dolgu yapıldığı için silikon cephe giydirme kaplama ismini almıştır.

Hedef aluminyum

Alüminyum Nako Kepenk

Olumsuz hava koşullarına karşı alternatif çözümlerden biri olan nako kepenk, estetik, tasarımı ve işlevselliği bir araya getiriyor.

Hedef aluminyum

Kış Bahçesi

Günümüzde kış bahçeleri, ev sahiplerine mevsimlerin tadını çıkarmak ve doğayla iç içe yaşamak için harika bir alan sunmaktadır.