Haftaiçi: 08:00-18:00
75.yıl Mah. 5343 Sk. No:49 Manisa/Türkiye 0532 476 25 14
PVC DOĞRAMADA KULLANDIĞIMIZ MARKA

EGEPEN

Profesyonel Hizmet

1.200’ü aşkın geniş bayi ağımız ile Türkiye’nin her yerinde müşteri odaklı vizyonumuz ile 42 yıldır profesyonel hizmet veriyoruz.

 

Çevre Duyarlılığı

Egepen Deceuninck olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz PVC sistemlerinin hiçbirinde ağır kurşun ve metale yer vermiyoruz. Yüzde 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı olarak üretilen PVC’lerimizle sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyoruz.

 

Güvenilir Malzeme

Ürünlerimizde kullandığımız özel conta sistemi ile dayanıklı bir kullanım sağlıyor, mekânları daha güvenilir ve emniyetli hale getiriyoruz.

Hedef Aluminyum
EGEPEN

Ürün Yelpazesi

Hedef Aluminyum

Pvc Pencere Sistemleri

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile üretilen PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar. Siz de pencerenizi korkmadan hayata açın.
Hedef Aluminyum

Pvc Kapı Sistemleri

Egepen Deceuninck PVC Kapı Sistemleri estetik, şık, dayanıklı ve emniyetli yapısıyla farklı seçenekleri ile mekanlarınızın mimari ile mükemmel uyum sağlar. Siz de kapılarınızı hep sevdiklerinize açın.
Hedef Aluminyum

Pvc Sürme Sistemleri

Sürme sistemlerinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Egepen Deceuninck, iç mekanların bahçe, teras ve balkonlardan ayrışmasını, manzaranızı bölmeden yapmanızı sağlar. Siz de manzaranızın keyfini sürün.
Hedef Aluminyum

Yardımcı Ürünler

Panjur, kepenk, ve dekor lambri sistemleri ile yalıtım ve estetiğe destek olan yardımcı profiller, mekanlara fonksiyonel çözümler sunmaktadır. Siz de güneşi istediğiniz zaman içeri alın.
Hedef Aluminyum

Deceuninck Cam Balkon Sistemleri

Camoda Cam Balkon Sistemleri, kullanıldığı yerleri manzaradan ödün vermeden, hava koşullarının olumsuz etkilerinden korur ve estetik bir görünüm kazandırır.