Haftaiçi: 08:00-18:00
75.yıl Mah. 5343 Sk. No:49 Manisa/Türkiye 0532 476 25 14
KATLANIR CAMDA KULLANDIĞIMIZ MARKA

ALBERT GENAU

Albert Genau'da "ARGE ve Yenilik" Bir Arada

Temel prensibimiz hep daha yenilikçi ve tercih edilebilir ürünleri sizlerle buluşturmak. Bu süreçte mühendislerimiz tüm sistemlerimizin işlevsel olduğu kadar estetik olması için son derece özenli bir çalışma sürdürmekteler.

 

Albert Genau bir sistem firmasıdır

Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan, herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan; herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır. Dolayısıyla, tasarım, fikir, inovasyon, farklılık, patent kelimeleri bir sistem firması için olmazsa olmazlarıdır.

 

Hazır İş Modeli

Biz, nihai tüketicilere üretici bayilerimiz kanalıyla ulaşmaktayız. Bu süreci sorunsuz kılmak ve bayilerimizin işini kolaylaştırmak adına çözümler sunmaktayız. Üretim sürecini sorunsuz gerçekleştirebilmeleri için eğitim vermenin yanı sıra, tüm profil ve aksesuarların gönderimini sağlamaktayız.

Hedef Aluminyum
ALBERT GENAU

Ürün Yelpazesi

Hedef Aluminyum

Katlanır Cam Sistemleri

Cam balkon, katlanır cam balkonlar, balkonların eski kullanım amaçlarından çıkıp, 4 mevsim zaman geçirilen, ferah ve estetik bir oda olma özelliği katmayı amaçlar.
Hedef Aluminyum

Giyotin Cam Sistemleri

Tam balkon giyotin cam balkon sistemi balkonlarınıza uzaktan kumandalı otomatik bir camlama çözümü sunar. %100 Silinebilmesi, güvenliği, kullanım kolaylığı ve yalıtımıyla öne çıkmaktadır.
Hedef Aluminyum

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi, size keyifli bir yaşam alanı sunar. Evinize uygun kış bahçesi modelleri arasında seçim yaparak, etrafını cam balkon veya giyotin cam sistemleri ile kapatabilirsiniz.
Hedef Aluminyum

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkonlara alternatif olarak sürme cam balkonlarda kullanılabilir. Özellikle tente, pergola ve kış bahçesi gibi sistemlerin altında tercih edilir.