Haftaiçi: 08:00-18:00
75.yıl Mah. 5343 Sk. No:49 Manisa/Türkiye 0532 476 25 14
OTOMATİK PANJURDA KULLANDIĞIMIZ MARKA

ALUSEL

Misyon

Panjur, garaj kapısı ve kepenk sektöründe ve piyasasında her türlü ürün ve hizmeti üreterek; ürün ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş üretim ve hizmet teknikleri kullanılarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değer yaratmaktır.

 

Vizyon

Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin yaşam tarzını ve mekan kalitesini arttırmak, uluslararası kalitede üretim yapan, tüm ürün ve hizmetlerini müşterilerine güvenli ve kaliteli bir şekilde sunan bir şirket olmaktır.

 

Marka

ALUSEL markasını, kalitesini ve ismini sektörde ön plana çıkarmanın yanında diğer markalarımızdan olan MOSEL, SETKEPENK, EUROSEL, SELECTRO gibi İtalya ve Almanya’da modern tesislerde üretilmekte olan sistemleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Hedef Aluminyum
ALUSEL

Ürün Yelpazesi

Hedef Aluminyum

Neden Alüminyum Panjur ?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir. Alüminyum panjurlar; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması ve ısı izolasyonu sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.
Hedef Aluminyum

Garaj Kapısı Sistemleri İle Konfor Güvenlik

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahip, tamamen alüminyum veya çelik poliüretan dolgulu profillerden üretilmiş, emniyet fotoseli ve kullanım güvenliği ile, yapılarınıza özel üretilen, hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir.
Hedef Aluminyum

Emniyette Olmanın Huzurunu Yaşamak İçin Enine Boyuna Güvenlik !

Günümüzde iş yeri güvenliğinin ertelenemeyecek kadar önem kazandığı yadsınamaz. Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için önlem almak kaçınılmazdır.
Hedef Aluminyum

Özel Tasarımlı Endüstriyel Sarmal Kapılar ve Mağaza Kapıları

Endüstriyel sarmal kapıların çözümü ve tasarımı ALUSEL’in en güçlü yönlerinden birisidir. Sarmal kapılarımız güvenli, ekonomik, uzun hizmet ömrü ve görünümün önemli olduğu projeler için en uygun seçenektir.